Реал у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів вдома обіграв Манчестер Сіті.

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь іспанського клубу.

Український оборонець Манчестер Сіті Олександр Зінченко вийшов на поле на 72-й хвилині гри. Водночас Андрій Лунін гру провів на лаві запасних.

Ліга чемпіонів 2021/22

1/2 фіналу, 04 травня

Реал Мадрид – Манчестер Сіті 3:1 (0:0, 2:1, 3:1)

(Перший матч 3:4)

Голи: 0:1 – 73 Марез, 1:1 – 90 Родріго, 2:1 – 90+2 Родріго, 3:1 – 95 Бензема (пен)

Реал: Куртуа — Карвахаль, Мілітао (Вальєхо 115), Начо, Менді — Модрич (Камавінга 75), Каземіро (Асенсіо 75), Кроос (Родріго 68) — Вальверде, Бензема (Себальйос 104), Вінісіус (Лукас 115)

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер (Зінченко 72), Діаш, Ляпорт, Канселу — де Брейне (Гюндоган 72), Родрі (Стерлінг 99), Бернарду Сілва — Марез (Фернандінью 85), Габріель Жезус (Гріліш 78), Фоден.

4 травня відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Реал» і «Манчестер Сіті». Тиждень тому перша гра в Манчестері завершилася з рахунком 4:3 на користь англійського клубу.

Другий поєдинок виявився не менш захоплюючим. Рахунок у матчі для гостей відкрив Ріяд Марез на 73-й хвилині. Українець Олександр Зінченко вийшов на заміну хвилиною раніше та розігнав гольову атаку «Ман Сіті».

Здавалося, що для «Реала» все закінчено, але «галактикос» вкотре зробили великий камбек!

Наприкінці другого тайму Родріго вистрілив дуплетом і перевів гру в овертайм (2:1). У додатковий час Карім Бензема із пенальті забив переможний гол (3:1).

Мадридський Реал у 17-й раз вийшов у фінал Ліги чемпіонів. У вирішальному матчі команда Карло Анчелотті зіграє проти Ліверпуля, гра відбудеться 28 травня в Парижі.