Головне про четвертий тур другого етапу

Серіали

• Карпати утримають переможну серію в чемпіонаті, яка триває сім ігор і забезпечили собі щонайменше перехідні матчі з клубом УПЛ.
  • Завершилася безгольова серія Інгульця, що тривала 260 хвилини.
  • Перервалася переможна клубна рекордна серія Лівого берега у Першій лізі, яка тривала сім ігор.
  • Завершилася безвиграшна клубна рекордна серія Полтави у Першій лізі, яка тривала чотири гри: три нічиї та поразка.
  • Епіцентр перервав безпрограшну рекордну для клубу серію у Першій лізі, яка тривала 12 ігор: шість перемог та шість нічиїх.
  • Безвиграшна серія Металурга у Першій лізі триває вісім ігор: дві нічиї і шість поразок, що стало повторенням клубного рекорду.
  • Переможна клубна рекордна серія Хуста у Першій лізі триває чотири гри.

Вольові перемоги

• 10-а у Першій лізі вольова перемога Поділля, в тому числі перша над Металургом (у першій грі).
  • Перша у Першій лізі вольова перемога Полтави над Агробізнесом (у першій грі).
  • Сьома у Першій лізі безвольна поразка Агробізнеса, п’ята – Металурга.

Голи

• 10-й гол у Першій лізі забиває Богдан Кобзар (Поділля), 1-й – Іван Шейн (Металург, у 4-й грі), Дмитро Диянчук (Хуст, у 13-й).
  • У другому для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Володимир Одарюк (Полтава), який раніше забивав суперникам Миколаєва, Максим Мельничук (Інгулець) – Чорноморця, Олег Кос (Прикарпаття) – Діназу, Богдан Кобзар (Поділля) – Волині, Валентин Корешков (Поділля) – Діназу.

Матчі

• 100-й матч у Першій лізі провів Ярослав Захаревич (Кудрівка-Нива), 50-й – Максим Марусич (Полтава), Роман Толочко (Агробізнес).
  • У сьомому (!) для себе клубі Першої ліги дебютує Олександр Мігунов (Кудрівка-Нива), який раніше виступав за Маріуполь, Дніпро-1, Колос, ЛНЗ, Скорук, Полтаву.
  • Дебютує у Першій лізі Кирило Лавута (Металург), Микола Цвик (Хуст).
  • 60-й тренерський матч Олександра Головка у Першій лізі: +14=15-31 м’ячі 58-95, 40-й – Романа Локтіонова: +9=9-22 м’ячі 45-84.

Вилучення

• Перша у Першій лізі червона картка для Ахмеда Алібекова (Епіцентр, у 12-й грі).
  • Учетверте у Першій лізі вилучає гравців з поля Максим Фірсов (Рівне).

Командні «родзинки» туру

• Поділля здобуває 140-у перемогу у Першій лізі.
  • Агробізнес забиває 150-й гол у Першій лізі.
  • 120-й гостьовий матч Кременя у Першій лізі: +21=17-82 м’ячі 98-244.
  • 10-й домашній матч Вікторії у Першій лізі: +5=3-2 м’ячі 10-5.
  • Перша у Першій лізі домашня нічия Буковини з Гірником-Спортом – у четвертій грі.
  • 300-й домашній гол гравців команд-господарів поточного чемпіонату – після удару Дмитра Диянчука (Хуст).