Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжнародному турнірі в Литві поєдинком із французами.

Раніше синьо-жовті на змаганнях у Литві перемогли команду господарів (5:2) та поступилися Бразилії (2:7). Тепер же підопічні Олександра Косенка протистояли Франції, яка здобула дві вікторії.

Синьо-жовті вийшли вперед уже на 2-й хвилині — вдалий розіграш ауту завершив Абакшин. Надалі наші хлопці продовжили створювати моменти, проте на висоті був кіпер французів. Справжня гострота біля наших воріт виникла аж на 10-й хвилині. Потім команди обмінювалися моментами. На 16-й хвилині Мельник завершив контратаку та подвоїв перевагу збірної України, проте незадовго до перерви рахунок розмочив Бендалі.

Другий тайм розпочався з невикористаного французами моменту, а на 23-й хвилині після кутового Микитюк забив третій м’яч синьо-жовтих. Згодом Швед розігнав контратаку й віддав під удар Корсуну, який збільшив перевагу нашої команди. Франція одразу ж перейшла на гру з п’ятим польовим і дуже швидко відіграла два голи.

Надалі українці не використали кілька хороших нагод, а на 34-й хвилині суперники зуміли зрівняти рахунок. Наприкінці матчу обидві команди спробували вирвати перемогу, але результат на табло не змінився — 4:4. Тож збірна України завершує турнір у Литві, набравши чотири очки.

Україна — Франція — 4:4 (2:1)

Голи: Абакшин (2), Мельник (16), Микитюк (23), Корсун (26) — Бендалі (19), Закеї (27), Бельхадж (28), Туре (34).

Україна: Савенко (Гуйван, 21) — Мельник, Зварич, Абакшин, Семенченко; Шотурма, Чернявський, Фаренюк, Корсун, Микитюк, Лебідь, Швед, Педяш.

Попереджені: Закеї (29), Туре (29).