У понеділок, 15 квітня, відбувся матч 33-го туру Англійської Прем’єр-ліги, в якому зустрілися «Челсі» та «Евертон».

Гра пройшла в Лондоні на стадіоні «Стемфорд Бридж» та завершилась розгромною перемогою «Челсі» з рахунком 6:0.

У старті господарів сьогодні вийшов вінгер Михайло Мудрик, який провів на полі 80 хвилин, результативними діями не відзначився та отримав жовту картку на 40-й хвилині. За свій виступ Мудрик від статистичного порталу WhoScored після завершення матчу отримав оцінку 7.2 бали.

За «Евертон» сьогодні зіграв фулбек Віталій Миколенко. Українець традиційно провів повний матч та отримав від WhoScored 5.4 бали.

Головним героєм матчу було визнано півзахисника «Челсі» Коула Палмера, який забив чотири голи та отримав максимальний бал від WhoScored – 10.