Матч-відповідь (результат першого поєдинку 1:2)
16 квітня, 22:00. “Вестфаленштадіон” (Дортмунд)
Головний арбітр: Славко Винчич (Словенія)
Пряма трансляція: Megogo Футбол 2

Новини Боруссії (Дортмунд, Німеччина)

Підопічні Терзича на минулих вихідних мали дербі в рамках Бундесліги. Вони грали проти тезок, котрі представляють місто, яке розташоване в 90 кілометрах від Дортмунда – Мьонхенгладбах. Команди за перший тайм забили тричі. Два голи було на рахунку Забітцера – завдяки цьому “джмелі” вели. На 55 хвилині “Боруссія” Д залишилася у меншості через другу жовту карточку Адеємі. Після цього інша “Боруссія” тиснула, але Дортмунд втримав перемогу.

Команда хорватського наставника продовжує замикати топ-5 німецького чемпіонату. Нижче “Боруссія” на 99,99% не опуститься – до “Айнтрахта” Ф 14 очок. Але ось у фінальних п’яти турах буде вирішуватися доля четвертої сходинки і путівки в ЛЧ. Наразі там перебуває “Лейпциг”, і у команд порівну залікових пунктів. Після гри проти “Атлетіко” підопічні Терзича зіграють проти “Баєра”, а потім – проти того ж “Лейпцига”. Надзвичайно тяжкий календар.

Кадри господарів

Ще й у матчі проти “Боруссії” М травмувався Алле. Він зіграв 10 хвилин, після чого покинув поле. Таокж сьогодні точно не вийдуть Бамба і Бенсебаїні. Також під питанням участь Байно-Гіттенса і Санчо. Останній – не грав у минулому матчі через хворобу.

Новини Атлетіко (Мадрид, Іспанія)

“Матрацники” мали важчого суперника на вихідних. До них завітала “Жирона”, котра відкрила рахунок на четвертій хвилині зустрічі. Однак ще до перерви підопічні Сімеоне не лише зрівняли, але вийшли вперед. У другому таймі мадридці закріпили перевагу ще одним голом Грізманна – він забив на 50 хвилині. Наразі “Атлетіко”, на відміну від “Боруссії” Д, іде на четвертому місці Ла Ліги. “Матрацники” зуміли відірватися від п’ятого “Атлетіка” на чотири очки, оформивши собі люфт для можливої помилки.

Якщо говорити про організацію матчу, то “матрацники” у понеділок ввечері пізно прибули до Дортмунда. Тренування вони провели у Мадриді, після чого вирушили до Німеччини. Сімеоне взяв з собою на пресконференцію колишнього футболіста “джмелів” Алекса Вітселя – вони обидва вирушили на спілкування із журналістами відразу з аеропорту.

Кадри гостей

Чотирьох футболістів не взяв з собою до Дортмунда Сімеоне. Наразі в лазареті перебувають Депай, Лемар і Вітоло. Також сьогодні не зіграє автор одного з голів у мадридському матчі Ліно – у нього дискваліфікація через перебір жовтих карточок.

Останні п’ять матчів Боруссії Д і Атлетіко

Останні п’ять зустрічей господарів

13.04. Боруссія М – Боруссія Д 1:2

10.04. Атлетіко – Боруссія Д 2:1 (ЛЧ)

06.04. Боруссія Д – Штутгарт 0:1 (Бундесліга)

30.03. Баварія – Боруссія Д 0:2 (Бундесліга)

17.03. Боруссія Д – Айнтрахт Франкфурт 3:1 (Бундесліга)

Останні п’ять зустрічей гостей

13.04. Атлетіко – Жирона 3:1 (Прімера) 10.04. Атлетіко – Боруссія Д 2:1 (ЛЧ) 01.04. Вільярреал – Атлетіко 1:2 (Прімера)

17.03. Атлетіко – Барселона 0:3 (Прімера)

13.03. Атлетіко – Інтер 2:1 (3:2 в с. п.) (ЛЧ)