Півзахисник “Полісся” В’ячеслав Танковський поділився емоціями від перемоги над “Колосом” (1:0) у 24-му турі УПЛ. Саме Танковський забив єдиний гол у грі.

“Емоції дуже приємні, дуже радий вийти і допомогти команді. Порадувати вболівальників, вони цього дуже хотіли — побачити цей гол. Переконаний, що вони дуже раді, ми — раді, весь Житомир радий. Ми розігрували аут, я був на підборі і бачив, що Яссін прийняв м’яч на 16-ти метрах. Була вільна зона, він прокотив м’яч. Нарешті поля вже мокрі по погоді і можна добре прикластись до м’яча. Не можу сказати, що до голу ми грали погано, просто команда діяла надійно — не хотіли пропустити.

А коли забили гол, то “Колос” пішов відігруватись, у нас з’явились зони. У нас добре виходило виходити з оборони. Є таке відчуття, що гора з плечей впала. Коли не виграєш 8 матчів та ще й на домашньому стадіоні. Вболівальники хочуть і ми хочемо відчути смак перемоги. Гол хочу присвятити дружині і маленькій доньці. Вона ще не дивиться ігри, але вже скоро почне”, — сказав Танковський.