Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп поділився думками щодо домашньої гри 33-го туру чемпіонату Англії проти «Крістал Пелес» – 0:1.

«Ми показали правильну реакцію в грі, ми не здалися і не подумали: «Це ще один вихідний». Зовсім ні, хлопці дуже старалися, але наприкінці цього було недостатньо, ми повинні визнати це.

Коли ти виграєш, як менеджер ти знаходиш багато пояснень: «Це було чудово, це було чудово». Коли ти програєш, не так легко знайти ці речі. Вони можуть бути очевидними, але мова не йде про те, щоб тицяти пальцем в те чи те.

Рішення завжди полягає в тому, щоб на полі ми були разом. Ми досягли того, що у нас є, бо були абсолютною машиною без м’яча, і саме такими ми повинні бути. У цей момент у нас є ритм, у нас є імпульс у грі, супернику важко, вони не почуваються добре, ми почуваємось набагато краще, і тоді ці хлопці дійсно можуть грати у футбол.

Сьогодні в дуже складній ситуації вони показали, що вони можуть це зробити, і це було добре. Але це все одно не достатньо добре, тому що ми програли гру. Ми планували цей день зовсім по-іншому. Але ось ми тут, і, як я вже сказав, ми повинні з цим впоратися», – сказав Клопп.

Наразі «Ліверпуль» йде третім у таблиці чемпіонаті Англії. Команда Клоппа програла 2 останніх матчі, перед цим зіграла внічию з «МЮ».