“Дякую за привітання. Але це результат не лише моєї роботи на тренуваннях, але й усієї команди. Гра наприкінці зайшла в дуже складне русло, але завдяки тому, що всі відпрацювали на 100%, створили мені дуже хороші можливості і під час першого, і під час другого голу, мені всього лише потрібно було ними користатись і подарувати радість і вболівлівальникам, і команді. Бо всі ми вже зачекались позитивного результату. Завдяки партнерам та Богу вдалось і забити, і здобути перемогу”, — сказав Луіфер Ернандес.
На думку нападника на досягнутому не можна зупинятись, а з подвоєними зусиллями готуватись до наступного матчу чемпіонату.
“Щодо попередніх матчів я хотів би сказати, що вони не були провальними. Можливо, не вдалась одна гра з Чорноморцем. Я б не сказав, що зараз потрібно відпочивати — потрібно ще більш зібрано і сконцентровано працювати з самовіддачею. Чемпіонат ще не завершений і все ще може статись. Ще більшим об’ємом роботи, ми можемо забезпечити команді те місце, якого ми прагнули на початку сезону”, — сказав нападник житомирян.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…