Олександр Різниченко в ексклюзивному інтерв’ю для сайту Sport-express.ua розповів про інцидент після поєдинку 21-го туру УПЛ між Оболонню та Поліссям.
Також директор «пивоварів» заявив, що з приходом Катерини Монзуль у комітет арбітрів УАФ суддівство змінилося у кращу сторону.
«Мене дуже радує те, що в УПЛ у весняній частині чемпіонату немає гучних суддівських скандалів. Наші арбітри вміють добре судити і на ВАРі, і на полі.
Це дуже великий плюс, який стався після приходу Шевченка, Монзуль та нової команди УАФ. Рука Монзуль вже відчувається у суддівському корпусі. Дай Бог, щоб і надалі так відбувалося».
Менеджер Оболоні вважає, що жодної серйозної помилки наші арбітри у другій частині сезону не допустили.
«Після чотирьох турів я не побачив якихось неправильних рішень прийнятих арбітрами. Так, був скандальний епізод у матчі Шахтар – Кривбас, коли Криськів і Бондаренко розіграли м’яч без свистка арбітра, але за правилами вони діяли вірно, це більше питання фейр-плей», – сказав Різниченко.
Після перемоги над Поліссям Оболонь піднялася на 13-ту сходинку у таблиці. В активі команди 18 набраних очок.
Наступну гру в УПЛ Оболонь проведе 30 березня вдома проти Шахтаря.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…