Журналіст Сергій Болотніков вважає, що дана зустріч стала найнуднішою в новому році.
«Найнуднішій матч цього року точно, можливо навіть всього чемпіонату. Перший тайм точно був жахливий, і я прям заснув під нього. Потім ще передивлявся, але не вартувало цього робити. Я думаю, що багато людей поспали під цей футбол».
Окрім цього, експерт назвав команду, яка стала «спонсором» такого поєдинку.
«Якщо обирати, кого більше бити ногами з цих двох команд за таку нуділовку, то я би все таки акцент зробив на Ворсклі, тому що було помітно, що Олександрія більше хоче перемогти, а Ворскла прям у зовсім якийсь глухий автобус грала.
І мене це обурює. Ви проти Олександрії граєте автобусом? А проти кого тоді ви збираєтеся у футбол грати, проти Минаю, чи проти Колоса?», – сказав Болотніков у ефірі YouTube-каналу «КДК».
Після цього матчу Ворскла посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 29 балів.
Олександрія в свою чергу йде на 11-й сходинці: 23 очки та один поєдинок в запасі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…