Categories: Інше

У Будинку футболу пройшло перше засідання Асамблеї регіонів УАФ

18 березня в Будинку футболу відбулося перше засідання Асамблеї регіонів Української асоціації футболу.

Участь у ньому взяли президент УАФ Андрій Шевченко, перший віцепрезидент Павло Бойчук, генеральний секретар Ігор Грищенко та керівники всіх регіональних асоціацій футболу, інформує пресслужба УАФ.

– 25 січня на Конгресі УАФ я сказав про свою ініціативу зі створення асамблеї, і менш ніж за два місяці ми втілили цей задум у життя. 13 березня виконком схвалив, і я того ж дня затвердив Положення про Асамблею регіонів УАФ. І сьогодні ми офіційно розпочинаємо нашу роботу.

Дякую вам за те, що підтримали мою ініціативу, за продуктивну роботу протягом цього підготовчого періоду! Упевнений, що такою самою ефективною, як у цей період, робота асамблеї буде й у майбутньому. Це дуже важливий орган у стратегії розвитку футболу в країні, і ви завжди можете розраховувати на мою підтримку. Я, своєю чергою, розраховую на ваші професіоналізм, досвід і ініціативу, – сказав, звертаючись до присутніх, президент УАФ Андрій Шевченко.

Під час першого засідання асамблеї присутні обговорили можливість проведення та формат Кубку регіонів. Крім того, Андрій Шевченко нагадав про ініціативу організації літніх футбольних таборів для українських дітей у країнах, з якими УАФ підписала і ще підпише відповідні меморандуми про співпрацю. Очільник національної асоціації попросив представників регіонів дуже ретельно поставитися до формування списків, щоб у них опинилися лише діти, яки потребують реальної допомоги.

Також президент УАФ поділився з присутніми планами щодо діджиталізації українського футболу в контексті взаємодії з регіональними асоціаціями: “Зараз ми завершуємо формування команди, яка буде втілювати нашу стратегію з діджиталізації. Ми надамо вам сучасний інструмент, який допоможе вивести керування та розвиток футболу на новий рівень”.

Крім того, під час засідання було обрано Раду Асамблеї регіонів УАФ. Цей керівний орган обиратиметься на рік (перший склад — до кінця 2024 року), і цього разу до нього ввійшли голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран, голова Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний та перший заступник голови Харківської обласної асоціації футболу Віктор Коваленко.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

5 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

7 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

10 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

10 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

10 години ago