– Вважаю, що “Верес” заслужено записав до свого активу три очки. Адже ще в першому таймі гості могли зняти з порядку денного питання про переможця. Відкривши рахунок в дебюті, потім не скористалися ще кількома слушними нагодами відзначитися.
– Чим ти можеш пояснити, що в другій частині сезону це лише твій перший матч в складі “Вереса”?
– Наприкінці лютневого збору в Туреччині я захворів й не брав участі в останніх спарингах, де награвався склад на стартові матчі після зимової перерви. Тому й захищав ворота Богдан Когут. Чому в Одесі довірили пост номер 1 саме мені? Мабуть, керманич Олег Шандрук пам’ятав, що я – одесит, що раніше виступав за “Чорноморець” й це стане для мене додатковим стимулом продемонструвати все, що вмію. Він не прогадав.
– Ти можеш згадати епізод в сьогоднішньому матчі, коли справді, виручив “Верес”?
– В середині другого тайму одесит Васильєв небезпечно пробивав головою, але я вгадав напрям удару й відвів загрозу. Більше не доводилося демонструвати свою майстерність.
– Ти наголошував, що “Верес” награв на перемогу. Що допомогло гостям збагатитися такими цінними очками?
– Ми чітко дотримувалися тренерської установки. “Чорноморець” – команда бойова, енергійна й тому важливо було завдяки налаштованості не поступатися, як в єдиноборствах, підборах,так і в командних діях. На мій погляд, рівняни не дозволили господарям скористатися своїми “козирями”, передусім, в атаці.
– Все ж, незважаючи на важливу звитягу, “Верес” продовжує перебувати в зоні вильоту.
– Ми прекрасно усвідомлюємо, що попереду в нас одні фінали, що вже не маємо права на помилку. Але після успіху в Одесі наші шанси врятуватися зросли. Тепер після двох днів відпочинку вирушимо до Німеччини, де 23 березня проведемо благодійний матч з ФК “Рот Вайс” з Ессена. Переконаний, що цей міжнародний досвід також нам стане в пригоді.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…