– Фінальний свисток зафіксував перемогу “Кривбасу”. Даниле, які емоції після гри?
– По-перше, хочу подякувати нашим вболівальникам, родинам наших фанатів, наших Героїв, які прийшли нас підтримати, та Трибуні Героїв. Велика вдячність від усієї команди та низький уклін.
– Дякую тобі. Як склалась сьогодні гра?
– Було важко, адже суперник – досвідчений хороший колектив. Дякую Богу, що ми здобули ці три очки та рухаємось далі.
– Які емоції вирували у роздягальні після матчу?
– Якщо чесно, усі емоції залишили на полі. Зараз хочеться трохи перепочити. Те, що ми вирвали перемогу в кінці матчу, це дуже круто та неймовірно.
– “Кривбас” довго не міг відзначитись. Не було такого моменту психологічно, коли здавалось, що зусилля марні та матч закінчиться 0:0?
– Сказати, що опускались руки точно не можу. Ми завжди до останнього віримо в себе, команду. Тим паче, знали, що граємо за підтримки рідних вболівальників, які також вірять в нас, палко підтримують, дуже сильно мотивують та женуть вперед. Дякую також Бізі, що він допоміг команді та своїм голом приніс три очки.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…