«Перший тайм дуже не сподобався. Те, що ми хотіли, у нас зовсім не вийшло. Ми виглядали не тою командою, яка хоче сьогодні перемогти і здобути 3 очки. «Колос» був більше схожий на команду, яка хоче сьогодні перемогти або не програти.
Ми зробили деякі перестановки, заміни, випустили Юру Вакулка замість Скрипченка, випустили також Понєдєльніка, бо Бандейра відчув невеликий біль у задній поверхні стегна. Ми вирішили не ризикувати і зробили заміну. Плюс ті хлопці, які потім також вийшли: Діма Хомченовський, Задерака, Кожушко — вони додали темпу в грі.
Другий тайм був зовсім іншими. У нас з“явились моменти, ми почали непогано, швидко атакувати. Вийшло так, що ми заслуговували на той м“яч, який забив Бізімана. Мені дуже приємно, що ми вирвали цю гру на останній доданій хвилині. Це дорогого коштує. Я дуже радий. Привітав хлопців з перемогою. Рухаємось далі», – сказав Вернидуб в етері UPL.TV.
«Кривбас» займає друге місце в УПЛ.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…