Categories: УПЛ

Тренер Полісся: По грі і по відношенню до хлопців немає претензій

Асистент головного тренера “Полісся” Володимир Книш в коментарі пресслужбі клубу оцінив гру команди в матчі 21-го туру чемпіонату України проти “Оболоні” (0:1).

– Ви самі бачили, що ми залишились вдесятьох на самому початку. І в меншості було дуже важко заважати “Оболоні” грати в свій футбол. Було важко перекривати захисників, які використовують лонгбол. З того ми той перший гол і пропустили, не розібрались в ситуації. Потім ми гру взяли під контроль і мали свої моменти, які потрібно було використовувати. Дуже гарні моменти були навіть в першому таймі, з яких треба було витиснути гол. По самій грі — то вона дійсно була дуже напружена, багато жовтих карток, багато боротьби. Ми готувались до того, що буде така гра.

Ми не звикли до двох поразок підряд і дійсно була нервова напруга, всі люди і всі все розуміють. Але по грі і по відношенню до хлопців немає претензій. Дійсно хотіли переломити хід гри, зламати серію з поразок. Пішла певна чорна смуга, потрібно перетерпіти і все буде добре. Гравці у нас гарного рівня для України, з’явиться гра. Та і у футболі не обійтись без везіння. Було певне невезіння, голи на останніх хвилинах ми пропускали. Але таке буває. У “Оболоні” не було особливих моментів, але стався такий шалений гол.

Дійсно, різниці немає як програвати — 1:0 чи 2:0. Була надія, що цю гру можна було врятувати. І ті хлопці, яких ми замінили, вони дали дуже великий об’єм, витримали велике навантаження. Крушинський, Козак, Фортюне грали за себе і за того хлопця, якого на полі не вистачало. Вони віддали всі свої сили, а замість них вийшли свіжі хлопці, які вийшли і теж показали хорошу гру. В них теж були моменти, в такій зв’язці вони грали вперше, але не вийшло дотиснути. Далі заплановано багато роботи, після двох вихідних. В тренера є своє бачення, як він бачить гру. Під усе це потрібен час, налаштуватись, працювати і прибавляти.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

6 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

6 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

8 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

11 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

11 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

11 години ago