– Емоції дуже позитивні, адже ми їхали за перемогою, налаштовувались на позитивний результат і здобули його. Команда була готова до того, як гратиме “Металіст 1925” – їхня схема з ромбом незвична для українського футболу. Проте ми вивчили їхні дії і нам вдалось використати свої сильні сторони – завдяки цьому й перемогли.
“Рух” намагається високо пресингувати суперника. В епізоді з моїм голом я прочитав передачу в центрі поля, вступив у відбір, протягнув м’яч до воріт, а там вже вирішив пробити і вдалося забити.
Щодо суперника, то хочу відзначити цю команду. “Металіст 1925” має дуже хорошого тренера та цікавий ігровий стиль, але поки що їм не щастить. Втім я впевнений, що вони збережуть прописку в УПЛ, адже там якісні гравці. Якщо в них все вдасться, то вже у наступному сезоні це буде дуже небезпечний опонент.
Ми хочемо забивати якомога більше голів, адже наприкінці сезону це може зіграти велику роль під час підрахунку очок і дозволить мати хороший баланс і різницю голів. Завдяки цьому можна претендувати на вищі місця. Після гри хлопці привітали один одного, також до нас в роздягальню зайшло керівництво клубу і теж нас привітало. Всі дуже тішаться таким результатам.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…