– Сьогодні поразка з великою кількістю пропущених м’ячів. Чому, на вашу думку, так багато?
– Як ми грали 1-й тайм – то все по ділу, можна так сказати. Потім, коли зрозуміли, як треба, вже було, як то кажуть, запізно. Маємо те, що маємо.
Ніхто не чекав від нас, що ми сьогодні повинні феєрити. «Рух» – потужна команда, яка бореться за єврокубки, хлопці, які грають уже багато років разом. Усе по ділу.
– Пенальті у ворота вашої команди на початку гри. Наскільки ви погоджуєтеся з рішенням судді?
– Це не моя компетенція. Мені не подобається балакати про суддів. Це не мої речі. Я дивлюся на свою команду. Мені дуже важко, коли мої хлопці роблять не те, про що ми домовлялися.
Хоча ми очікували, що буде потужний футбол. Єдиноборства були вирішальними, і ми їх програвали. А потім вилучення. Ну а що ми? Ми м’яч тримали. Молодці, що забили ще один. А так все по ділу.
– Власне, цей пенальті змінив хід гри, і після цього здалося, що команда трішки підсіла в емоційному плані. Чи погоджуєтеся ви?
– Напевно, гра міняється, коли щось трапляється на полі. Будь-який гол міняє гру, тому, звісно, все змінилося. Але був ще час. Пенальті є пенальті, але це не так трагічно. Хоча для нас це виявилося трагічно.
– Чи грала сьогодні команда за вашою запропонованою схемою «ромб»?
– Моментами. У футбол грає не тактика проти тактики, а ті принципи, коли ти маєш м’яч і коли м’яч має суперник. Коли в нас був м’яч, у нас були ті можливості, які супроводжують «ромб». А так 4-4-2 теж грали.
– Під час гри пошкодження отримав Арі Моура. Чи вдалося вам дізнатися, що з ним?
– Ще ні. Будемо чекати, що скажуть наші лікарі.
– Як морально діставати команду з такого становища? 9 турів без перемог.
– Так як? Приїдемо, будемо знову працювати та налаштовуватися на наступну гру. Наступна гра – це той шанс, щоб себе реабілітувати, – сказав Скрипник.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…