За свою кар’єру Олександр Рибка встиг пограти як у Динамо, де розпочинав футбольний шлях, так і у Шахтарі, перебуваючи в якому він отримав дворічну дискваліфікацію за допінг.
36-річний голкіпер Оболоні вважає, що саме ці два клуби є найкращими в Україні за часи незалежності.
«Найкращий клуб незалежної України? Динамо, Шахтар. Не знаю, не можу виділити когось одного».
Окрім цього Рибка назвав тренера, якого вважає найкращим серед українців після Валерія Лобановського.
«Вважаю, на даний момент це Вернидуб», – сказав Рибка для YouTube-каналу Кривбасу, який і очолює Юрій Вернидуб.
Рибка грав за Динамо з 2009-го по 2010-й та з 2014-го по 2017 рр.: 64 матчі, 52 пропущені голи та 29 поєдинків «на нуль».
У Шахтарі Олександр виступав з літа 2011-го по літо 2012-го, після чого й отримав свій сумнозвісний бан: 26 поєдинків, 21 пропущений м’яч та 12 «сухих» зустрічей.
Також він грав за турецькі Карабюкспор, Афьойнспор та Болуспор, азербайджанський Сабаїл, латвійську Лієпаю, Металіст та Львів.
В цій кампанії Рибка має шість матчів у чемпіонаті за Оболонь, вісім пропущених голів та три поєдинки «на нуль».
Контракт футболіста розрахований до 30 червня 2024 року.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…