– На жаль, сьогодні не все нам вдавалося. Перший тайм взагалі був поганий. Другий – краще. З’явилася динаміка, швидкість в атакуючих діях, достатньо створили. Але не забили.
В нас мікроцикл між матчами з “Динамо” і “Чорноморцем” вийшов довшим, ніж зазвичай – десять днів. Ми дали хлопцям відпочити і запланували такий спаринг в межах цього мікроциклу.
Денис Балан, Василь, Курко, Віталій Дахновський, Яго – усі, хто раніше відновлювався після мікротравм – сьогодні зіграли. Сподіваємося, Всі будуть максимально готовими до поєдинку з Чорноморцем. Дмитро Кльоц – непогано виглядав. Він дуже багато пропустив і продовжує набирати форму.
Щодо майбутньої гри з “Чорноморцем” – готуємося у звичному режимі. Команда з Одеси, як і ми, у новому році здобула лише одне очко в трьох матчах. Вони теж незадоволені результатом. Тому попереду – цікава і безкомпромісна гра, – сказав Шандрук для клубної пресслужби.
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…