«Збори пройшли добре, – сказав Анатолій Петрович. – Я дякую нашому президенту Сергію Бондаренку за те, що знайшов кошти і організував для команди комфортні умови для тренування. Увесь обсяг роботи, що був запланований, команда виконала. Цієї зими вдалося зіграти 11 товариських поєдинків, на перегляді було багато якісних футболістів. І тренерський склад, і команда попрацювали продуктивно.
Багато гравців від нас пішло. Це Галенко, Мишенко, Сахно та інші. У кожного на те були свої причини: хтось за сімейними обставинами, комусь треба в іншій команді «переналаштуватися». Натомість було запрошено футболістів, які посилять «Вікторію» й радуватимуть сумських вболівальників.
Особливих задач стосовно Чемпіонської ліги немає. Нам треба ще вчитися і підсилюватися. «Вікторія» пройшла хорошу школу в Першій лізі Б, але попереду матчі з новими командами, з якими ще не грали. Лідерство штучно не створиш. З часом побачимо: хто проявить себе, той і стане лідером».
Тим часом стало відомо в останній день трансферного вікна про повернення до Вікторії на правах оренди Станіслава Шарая.
Пресслужба ПФЛ
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…