– Хочеться вас похвалити за 2-й тайм, ваша команда показала хороший футбол. Що сказали в перерві?
– В перерві сказав, щоб спочатку зробили коригування, перейшли на 4-2-3-1. І сказав, щоб не боялися, що в 1-му таймі я побачив моменти, де можна було грати, де вони намагалися грати.
Тому я їм сказав щоб більше відповідальності брали на себе, щоб не боялися. У 2-му таймі вже набагато краще вийшло. Але, на жаль, рахунок залишився таким самим, як у 1-му таймі.
– Епізод з пенальті. Можливо, вже мали можливість переглянути конкретно цей момент?
– Я подивився. Якщо ВАР сказав, що пенальті – значить, не будемо сперечатися з ВАР.
– У 1-му таймі вашій команді дуже важко було перейти центр поля. Це за рахунок того, що «Шахтар» так агресивно себе поводив?
– Ні. У нас була така тактика на гру, щоб швидкий гол не пропустили, щоб з часом почали трохи більше атакувати, але, на жаль, цей пенальті все змінив.
– Як ви оціните загалом ці 4 поєдинки? Наскільки вони виправдали ваші сподівання і по результату, і по очках?
– Я бачу прогрес своєї команди. Моя команда рухається в правильному напрямку. Я пишаюся своєю командою. Я впевнений, що в майбутньому в нас будуть хороші результати, – сказав Любенович.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…