– Я вас вітаю з перемогою. Чи важкий був матч, чи здивувала вас “Оболонь”, чи ви очікували від суперника подібної гри?
– Дякую за привітання. Це був складний матч, але ми цього очікували. Ми дивилися минулу гру “Оболоні”, вони повністю переграли “Чорноморець”, ми знали, що це агресивна команда, яка грає у 2 нападники. Тому ми готувалися, що гра може бути важка, так і сталося.
– Що можете сказати з приводу сьогоднішнього газону? Чи став він проблемою для вас, як для голкіпера або немає особливої різниці?
– Різниця, звичайно, є. Газон важкий, як тут, так і на “Дніпро-Арені”, але обирати не приходиться. Дякуємо, що є можливість і на такому грати в такий час. Тому все пройшло більш-менш нормально.
– Вже зовсім незабаром, 8-го березня, гра з “Рухом”. Чим “Дніпро -1” буде намагатися здивувати суперника?
– Подивимось, вчора дивилися, як “Рух” грав з “Колосом”. Львів’яни також непроста команда, молоді хлопці, всі біжать, всі настирні, тому думаю, що це також буде важкою грою, до якої потрібно відповідально підготуватися. Грати будемо виключно на перемогу, – заявив Волинець.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…