«Ми грали дуже добре і заслужили на перемогу. Ми добре грали і до вилучення у складі «Кривбасу», і після. Ми контролювали гру і добре просувалися в атаці.
Другий гол був дуже хорошим, бо ми одразу відреагували на забитий м’яч суперника, який дуже сильно грав. Ми мали моменти. Другий тайм ми знову розпочали дуже добре.
Щодо вилучення гравця «Кривбасу», то це була чиста червона картка. Ми ідеально реагували. Ми маємо забивати більше, якщо грати так добре.
Моя команда заслужила ці 3 очки, ми рухаємось далі до наступної гри. Ми продемонстрували багато хороших речей. Ми зіграли добре в жахливих умовах, я про повітряні тривоги та стан поля.
Наприкінці матчу ми могли зіграти краще та забити більше голів. Кожна гра має свою історію та енергію. Сьогодні ми заслужено перемогли.
Нам потрібно продовжувати дуже наполегливо працювати, щоб досягти багатьох деталей. Ми знаємо, що ми маємо молоду команду. Ми маємо вивести цю команду на наступний рівень.
Тарас Степаненко шкодує, що отримав ушкодження. Він хотів допомогти команді у матчі з «Марселем», але знову травмувався. Заради його безпеки він сьогодні не грав».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…