Гра завершилась із рахунком 2:2. Український вінгер гостей Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та з’явився на полі на 71-й замість Енцо Фернандеса, відігравши 26 хвилин (з урахуванням доданого арбітром часу).
Після завершення зустрічі головний тренер “пенсіонерів” Маурісіо Почеттіно прокоментував нічийний результат матчу:
“45 хвилин ми дуже добре грали та контролювали гру. Потрібно було продовжувати тиснути і діяти так само.
Рівень гри суперника виріс після перерви. Ми були нестабільні і мали краще оборонятися. Пропущений гол змінив гру.
Ми грали краще, але необхідно забивати в ключовий момент, також потрібні везіння та надійніша оборона.
Після шести днів, протягом яких ми взяли участь у трьох складних матчах, гадаю, самовіддача була вражаючою.
Мені говорили про кричалки, але я, щиро кажучи, не чув. Потрібно зберігати віру. Те, що таке відбувається, природно. Ми програвали 1:2 і таким чином фанати висловили невдоволення. Я теж за це відповідаю, я головний тренер”, – сказав аргентинець.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…