– Кожна перемога є дуже приємною. Матч проти «Колоса» був складним, адже це непростий суперник – вдома ковалівці востаннє пропускали гол ще у вересні. «Рух» налаштовувався на серйозний поєдинок і він таким і вийшов. Нам вдалося забити швидкий гол і грати далі, відштовхуючись від результату. Важливо, що вдалося перемогти, адже це додаткова мотивація працювати ще більше та якісніше. Зараз «Рух» отримав заряд впевненості і це має допомогти вже у наступних матчах.
У нас були хороші моменти, вдавалось проводити досить якісні контратаки, але ми не дуже добре розпоряджались м’ячем у тих епізодах. Це ще раз доводить, що гравцям не вистачає досвіду та майстерності, аби реалізувати такі нагоди. Водночас хочу похвалити хлопців за гру в обороні, адже «Колос» не створив жодного гольового моменту. Та нам слід попрацювати над перехідними фазами і продовжувати прогресувати.
В другому таймі «Колос» намагався зрівняти рахунок, а ми хотіли зберегти здобутий результат, тож на перший план вийшло тактичне протистояння. Звісно, були нервові епізоди, адже це була складна гра. Загалом в УПЛ зараз важко передбачити результат будь-якого поєдинку і цікаво спостерігати за матчами – я не пригадаю, коли востаннє таке було.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…