– Для нас це була дуже важлива перемога. Ми не могли у них виграти два матчі. Сьогодні треба було перемагати та забирати три очки.
– Чи налаштовувалися на принципову гру?
– Для нас кожна гра принципова. Був бойовий настрій. Звісно, серйозно налаштовувалися на гру. Виконали установки тренера та перемогли.
– Гра “Чорноморця” змінилася?
– Не сильно. Вони дуже добре контролювали м’яч. Ми грали на контратаках та мали багато моментів. Могли забивати ще 2-3 голи, але забили лише один.
– Опиши свій гол.
– Волошин пройшов флангом, зробив гарну подачу, воротар не впорався, і я був у потрібній зоні і зміг переправити м’яч у сітку.
– Після цього вірили, що вам вдасться перемогти?
– Ми хотіли забити більше голів, але результативність підвела. Головне, що ми виграли.
– Тренер похвалив у роздягальні?
– Так. Сказав, що у нас був дуже гарний настрій на гру. Зробили все, що планували.
– Після двох перемог настрій у команді став кращим?
– Звичайно. Коли перемагаєш, усі задоволені. І гравці, і фанати.
– Як вам грати у присутності вболівальників?
– Дуже класно. Ми всі за ними нудьгували. Дай Боже, щоб війна закінчилася, і усі дивилися футбол на трибунах.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…