Головний тренер «моряків» Роман Григорчук поділився своїми думками щодо прикрої поразки. Наставник отримав багато інформації завдяки цій зустрічі.
«Матеріалу для інформації дуже багато. Що стосується самої гри, то я не багато говоритиму і аналізуватиму. Сьогодні ми маємо значно більше позитиву, аніж негативу. Але треба визнати, що ми припустилися низки помилок. Не мали багато моментів, але треба догравати до кінця те, що творили. Тоді можна говорити про систематичне досягнення результату».
Григорчук не звинувачував когось особисто в пропущеному м’ячі, але заявив, що все одно незадоволений.
«Пропущений гол ми ні на кого не перекладаємо. Команда пропускає загалом. Наш аналіз ґрунтуватиметься не на помилці конкретної людини. Ми просто незадоволені тим, що пропустили», – заявив Григорчук на прес-конференції.
Зараз Чорноморець посідає дев’яту сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 23 пункти.
Команда Григорчука в 20-му турі чемпіонату України вдома прийматиме полтавську Ворсклу. Матч в Одесі відбудеться 9 березня і має розпочатися о 13:00.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…