– З перемогою наших суперників. Ми знали, що тут завжди складно грати. Поле маленьке, завжди багато боротьби, яку ми дуже часто програвали. Мені здалося, що вдесятьох ми грали навіть краще, ніж коли ми були в повному складі.
– У стартовому складі в опорній зоні вийшов Вадим Червак, у вас одразу були запитання до нього в першому таймі. Чи можна говорити, що він не увійшов у сьогоднішній поєдинок?
– Хлопцю складно грати в футбол після того, коли ти вже на старті матчу отримав жовту картку. Це кидалося в очі, що в тій боротьбі, котрої багато в його зоні – вона проводилися обережніше, а це призводило до втрат м’яча, контролю суперників. Зрозуміло, що матчі ще є. Ми не посипаємо голову попелом, будемо намагатися далі. Ми знали, куди ми йшли. Це 7-ма поразка поспіль “Металіста 1925”. Ще раз кажу, що будемо намагатися, будемо прагнути покращити наші показники в єдиноборствах. Моменти були, але не забили сьогодні.
– Чи можна очікувати на підсилення сьогодні? Адже немає фактично опорника, бо Червак, номінально, не опорник, відтак, грає не на своїй позиції?- Навряд чи це буде. Будемо чекати на літо. Але це потім. Зараз ми концентруємося на тому, що є в нас.
Також на післяматчевій пресконференції Віктор Скрипник так прокоментував гру проти “Миная”:
– Суперника вітаю з перемогою. Гра не заладилася у нас. Ключова наша позиція – там гравець вже на початку матчу був на картці. Моя думка – нам треба більше працювати у цій зоні проти м’яча. Хлопця ми потім замінили, але на п’ятій хвилині другого тайму ми залишилися у меншості. Хоча здається, що у меншості ми грали краще, ніж у рівних складах.
Матчі у нас ще є попереду, хоча розуміємо, що буде важко. Однак ніхто не забороняє нам вірити в те, що ми виконаємо ті завдання, які перед нами стоять. Працюватимемо далі. Подякував хлопцям за бажання виправити ту ситуацію, у який ми опинилися протягом цього матчу
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…