«Ніхто не може зрозуміти, через що ми, українці, проходимо. Особливо ті, хто живе в країні, намагаючись пристосувати своє життя до бомб над головою.
У мене двоє дітей, і я не можу уявити, як я та моя сім’я жили б таким життям, коли вночі лунає сирена, і ти мусиш йти ховатися в бомбосховище. Важко пояснити людям, що така зараз ситуація в Україні.
Але всі ми, футболісти, що грають за кордоном, спілкуємося з людьми на батьківщині й намагаємося допомогти, чим можемо, як можемо, намагаємося донести до людей по всьому світу інформацію про ситуацію, що склалася.
Я розумію, що є певна втома від війни, але ми повинні продовжувати. Ніколи не знаєш, що станеться найближчими роками. Ми повинні триматися разом.
Ми як гравці розуміємо, що на нас лежить додаткова відповідальність. Що ми можемо дати нашим людям додаткові емоції, змусити їх посміхнутися, зробити їх щасливими хоча б на кілька хвилин.
Це наш обов’язок – дарувати їм радість. Саме це ми й намагаємося робити щоразу, коли граємо з українським гербом на грудях», — сказав Зінченко.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…