«Найперше – дякую за можливість грати Силам оборони України. Велика подяка нашим воїнам. По грі – звісно, враження позитивні, бо нам вдалося перемогти міцного суперника. «Верес» непогано підсилився взимку і ставить завдання зберегти прописку в УПЛ, тому ми максимально серйозно готувалися до цієї гри.
Перший тайм вийшов дещо сумбурним. Для обох команд – це перша офіційна гра після тривалої паузи. Футболісти звикали до газону, атмосфери від присутності вболівальників на стадіоні. Але гра була відкритою, обидві команди грали на перемогу.
По перерві ми заспокоїлися, забрали м’яч під свій контроль і якісно напрацювали на перемогу. Хоча, і «Верес» свої шанси мав.
Приємно, що повернулися на трибуни вболівальники. Футбол – це для них. Вважаю, їм гра сьогодні сподобалася. Я сьогодні задоволений грою команди і ставленням футболістів до гри», – сказав Вишняк.
На матчі було присутньо 1194 глядачів.
Після 17 зіграних матчів «Колос» йде на сьомому місці в чемпіонаті України, «Верес» – на п’ятнадцятому.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…