«Привіт усім італійцям і привіт моєму улюбленому місту, Мілану. Я прожив з тобою найкращі роки і найкращі емоції у своїй кар’єрі.
Сьогодні минає два роки від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Але ми всі добре знаємо, що насправді війна почалася десять років тому.
Звертаюся до вас з Києва. Моя країна потерпає від серйозної несправедливості. Ми всі разом боремося за цінність і свободу надзвичайного народу.
Наша Україна дуже потребує підтримки. Ваша допомога також важлива. Треба зайняти позицію, зробити так, щоб наші й ваші голоси були чутніші. Продовжуйте говорити про те, що ми переживаємо. Увага має бути завжди підвищеною, ніхто не повинен вважати нормальним все те, що робить з нами окупант.
Тільки так ми зможемо досягти миру, який є нашою єдиною метою. Дякую за те, що ви зробили та що будете робити.
Дякую Італія, я люблю тебе», – сказав Шевченко.
Детальніше на ua.tribuna.com:
https://ua.tribuna.com/uk/football/1000000132799-nasha-ukraina-ochen-nuzhdaetsya-v-podderzhke-shevchenko-/?utm_source=copy
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…