Ігор Дедишин сподівається, що нове керівництво Української асоціації футболу зможе навести лад у вітчизняному футбольному господарстві, насамперед суддівстві.
«Я вважаю, що Федерація попереднього скликання управлялась в ручному режимі, фактично двома-трьома людьми. У нас арбітри призначались в ручному режимі. Потім судді, які їхали на ігри з окремими завданнями, успішно їх виконуючи, але допускаючи результативні помилки, були відмазані, тим, хто їх призначав».
Також генеральний директор Руха майже зацитував нового голову Комітету професіонального футболу УАФ Олега Лужного, який запропонував днями, всі зміни розпочинати з себе.
«Я погоджуюсь з Олегом Романовичем Лужним, який сказав, що почати треба з себе. Є ті, хто дають, і тоді з’являються ті, хто беруть. А не навпаки. Треба, щоб запрацював Закон про запобігання корупції в спорті, і не був просто формальним. Поки що він більше розпіарений проект Павелка. По цьому закону поки що нікого не засудили і не покарали», – розповів Дедишин в інтерв’ю Та То Таке.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі