“Клуби наповнюють бюджет або через участь у єврокубках, або через продаж гравців, або завдяки тому, що власник клубу витрачає гроші у власне задоволення.
І потрапляння у єврокубки – це третина, а може навіть половина бюджету клубу рівня СК Дніпро-1. Я маю на увазі клуби, у яких немає президента, який сидить на трибуні і витрачає стільки грошей, скільки хоче.
У нас є комерційний партнер, це Windrose. Їхній логотип є навіть на футболках. Це наш титульний спонсор. Крім них є ще низка місцевих компаній, власники яких не хочуть розголошувати їхні назви.
Щодо Коломойського… Він не є головним інвестором нашого клубу і не є його інвестором взагалі. Від Коломойського гроші у клуб не надходять”, – розповів Фрідман в інтерв’ю Tribuna.
Нагадаємо, нині Коломойський перебуває в СІЗО. Скандального олігарха підозрюють у незаконному заволодінні 5,8 млрд гривень, шляхом створення злочинного угруповання, яке складалося з працівників Приватбанку, засновником та акціонером якого він був. Ігор Валерійович перераховував кошти на рахунки кількох компаній, серед яких був і ФК Дніпро. Окрім цього, Коломойському інкримінують шахрайство (стаття 190) та легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (стаття 209).
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…