При цьому платіжна спроможність «червоних дияволів» ще більше зменшиться, якщо клуб не пройде в груповий етап Ліги чемпіонів, за потрапляння до якого клуби отримують виплату у 40 млн фунтів.
Витрати манкуніанців у розмірі 555 млн фунтів за останні 3 літніх трансферних вікна залишають новому міноритарному власнику «Манчестер Юнайтед» Джиму Реткліффу та Ineos мало простору для дій, оскільки за цей період збитки клубу складають 215 млн фунтів. А згідно з фінансовими правилами АПЛ, за звітний трирічний період клуби не можуть мати загальні збитки більші за 105 млн фунтів.
УЄФА має власні правила фінансового феєр-плей, і в наступному сезоні клубам буде дозволено витрачати 80% від своїх загальних доходів – плюс будь-який прибуток від продажу гравців – на трансферні комісії, зарплату команді, тренеру та гонорари агентам. Ця цифра знизиться до 70% для кампанії 2025-26 років.
Це частково пояснює, чому «Манчестер Юнайтед» не зміг підсилити команду в січневе трансферне вікно. Клуб намагався покращити баланс, віддавши в оренду деяких гравців.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…