Лівий захисник Андрій Булеза першу частину нинішнього сезону провів на правах оренди у Минаї, однак на другу половину відправиться до львівських Карпат.
Пресслужба клубу оголосила про домовленість з Шахтарем щодо оренди 20-річного футболіста до кінця цієї кампанії.
«Це важливий крок у моїй кар’єрі. Щасливий стати частиною такого амбітного клубу. Мені тут дуже подобається. Карпати мають чітке завдання і прагнуть вийти в УПЛ. Я стежив за матчами Першої ліги і можу сказати, що це теж доволі конкурентний турнір, тут зовсім не легко», – приводять слова Булези Карпати.
Окрім нього, склад команди Мирона Маркевича поповнив ще один молодий оборонець з Шахтаря – Едуард Козік.
20-річний центрбек також гратиме за Карпати на правах оренди, яка розрахована до кінця поточного сезону.
«Для мене це хороший шанс проявити себе. Я знав, куди йду. У львів’ян серйозні завдання, це чудовий досвід. Достатньо поглянути на тренерський штаб і стає зрозуміло – це амбітний клуб. Цікаво буде попрацювати з Мироном Маркевичем та спробувати сили у Карпатах», – прокоментував свій перехід Козік.
Булеза в цьому сезоні встиг провести 11 матчів в УПЛ з Минаєм, отримавши одну жовту картку.
Контракт футболіста з Шахтарем розрахований до 30 червня 2027 року.
Козік в нинішній кампанії має п’ять поєдинків за донеччан та один асист.
Угода 20-річного захисника має строк до літа 2027-го.
Карпати виграли Групу А Першої ліги і розпочнуть другу частину сезону лідерами боротьби за підвищення.
На рахунку команди Мирона Маркевича 45 балів, що на три більше ніж у другого Інгульця.
Вже в кінці березня львів’яни зустрінуться з СК Полтавою.
У УПЛ може з’явитися футболіст з іншого кінця світу — з Австралії. Так стверджує ТаТоТаке.Читати…
Захисник дортмундської «Боруссії» та національної збірної Німеччини Ніко Шлоттербек завчасно завершив свої виступи на чемпіонаті…
Футбольний клуб «Буковина» сьогодні офіційно представив свого першого новачка в це міжсезоння.Читати далі
Черкаський ЛНЗ попрощався з двома футболістами. Про це повідомляє прес-служба клубу.Читати далі
Одеський "Чорноморець" уперше зібрався на своїй базі в Совіньйоні після завершення міжсезоння та початку підготовки…
Збірна України з ампфутболу поступилася Польщі у заключному матчі міжнародного турніру Amp Futbol Cup, який тривав у столиці…