Екстренер Динамо Йожеф Сабо назвав причину, через яку зірка збірної України не може повністю розкритися в чемпіонаті Англії.
«Мудрика купили в Челсі, бо в Шахтарі йому відкривали «вікна» і «коридори» – на швидкості Михайло втікав, забивав. В Англії не дають таке зробити – Мудрика на полі немає.
Михайла не навчили працювати із м’ячем – він має бути, як магніт біля ніг. Мудрик же хоче прокинути вперед і втекти, а там – підстраховують», – приводить слова Сабо портал 1927.kiev.ua.
Мудрик має з Челсі контракт строком до 30 червня 2031 року.
В нинішньому сезоні українець провів 25 матчів: чотири забиті м’ячі та дві результативні передача.
Лондонці посідають 11 місце в АПЛ, маючи 31 бал та поєдинок в запасі.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі