Categories: УПЛ

Едуард Сарапій: Динамо – найскладніший суперник, проти якого мені доводилося грати в УПЛ

Захисник «Дніпра-1» Едуард Сарапій назвав київське «Динамо» найскладнішим суперником з-поміж тих, проти яких йому довелося грати в УПЛ.

— Найскладніший суперник, проти якого доводилося грати в УПЛ?

— Мабуть, «Динамо». Вони навіть не те, що незручні, але були добре готові фізично і ми завжди працювали під напругою їхнього пресингу.

— Найпам’ятніший ваш гол у минулому сезоні?

— У ворота «Динамо». Моя перша гра за «Дніпро-1». Було важливо проявити себе. Ну і так, як ми починали, так це за фактом був наш перший тур. Але гра в плані емоцій і результату дала нам дуже багато.

Максимович Назар

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

3 години ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

3 години ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

3 години ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

3 години ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

4 години ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

4 години ago