В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» президент Інгульця Олександр Поворознюк заявив, що хоч його команда й виступає у Першій лізі, він продовжує стежити за УПЛ.
«Постійно стежу. Це найцікавіший сезон, де кожна гра не знати, як закінчитися. В цьому щось є».
Власник петровського клубу вважає, що Дніпро-1 не витримає чемпіонських перегонів, а з неочевидних варіантів Поворознюк відзначив Полісся.
«Найбільші шанси мають Полісся, Кривбас і Шахтар. Можливо – Динамо. Дніпра-1 не вистачить на всю дистанцію, я думаю. А з таким посиленням, як іде зараз у Поліссі, все може бути», — заявив Поворознюк.
Лідером першості на зимову паузу пішов Кривбас. Рівну кількість очок із командою Юрія Вернидуба має й Дніпро-1, однак поступається йому за особистими зустрічами.
Однак не усі команди першості відіграли по 17 зустрічей. Таким чином, за втраченими очками в УПЛ лідирують Шахтар та Динамо, які у випадку максимального результату у своїх перенесених матчах будуть на вершині таблиці.
За підсумками осіннього етапу розіграшу Першої ліги Інгулець набрав 42 бали та впевнено виграв боротьбу в групі В.
Після поновлення чемпіонату навесні Інгулець гратиме у чемпіонській групі за право виходу до УПЛ.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі