Форварди Володимир Одарюк та Максим Марусич приєдналися до першолігової Полтави, повідомляє Sport.ua.
Обидва гравці вже дебютували за нову команду у матчі Зимового Кубка АФП проти Ворскли U-19, а Одарюк навіть відзначився голом.
Нагадаємо, 30-річний Марусич – вихованець Ворскли. В Україні виступав за Карпати, Гірник-Спорт, Десну, Інгулець та Верес. За кордоном захищав кольори латвійських РФШ та Єлгави, казахського Каспія та литовського Рітеряя. Останнім його клубом був Верес, за який він виступав з літа 2023 року (2 асисти у 14 матчах). Transfermarkt оцінює його у 250 тисяч євро.
29-річний Одарюк також розпочинав у Ворсклі. Були в його кар’єрі Гірник-Спорт, Миколаїв, Олександрія, Інгулець та Минай (15 матчів без результативних дій). Transfermarkt править за нього 300 тисяч євро.
Нагадаємо, Полтава за підсумками першої половини сезону потрапила у Чемпіонську групу. Свій перший офіційний поєдинок у 2024 році вона проведе проти львівських Карпат.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…