Кілька футболістів не могли брати повноцінну участь у тренуваннях, оскільки мали пошкодження та продовжують відновлення після них. Але частина, на щастя, вже повернулася до роботи без обмежень, інформує пресслужба клубу.
Захисник команди Олександр Тимчик два тижні не тренувався через травму плеча, і зараз носить лангету, за прогнозами лікарів очікується, що строк його відновлення складатиме ще один тиждень.
Що стосується Андрія Ярмоленка, його повернення на поле довелося відкласти у зв’язку із хворобою – футболіст пропустив кілька днів через застуду. Попереду у Андрія ще тиждень індивідуальних тренувань, бігових вправ та роботи з м’ячем, яку він розпочав на початку місяця. Потім Ярмоленко пройде тести, і, якщо їхні результати будуть хорошими, повернеться до загальної групи.
А ось Владислав Супряга, Володимир Шепелєв, Микола Шапаренко та Віталій Буяльський вже завершили своє відновлення та повернулися до загальної групи.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…