«Я не можу висловлювати свою думку. З тривогою спостерігаю за ситуацією в «Динамо» та розумію, що припущені помилки позначаються на сьогоднішній команді. Це потребує уваги, терпіння, організованості. Багато вболівальників, які досягли певної зрілості та фінансової незалежності, замислюються про можливість бути в «Динамо», причому не як уболівальники. «Динамо» потрібен стадіон, щоб мати весь дух «Динамо».
Я переконаний, що коли буде оголошено про початок будівництва стадіону, буде велика конкуренція, особливо серед уболівальників. Мають повернутися ті, хто керував «Динамо» в певний період, коли все було ідеально та всі раділи успіхам команди. Усе циклічно, і такий момент обов’язково настане. Прийдуть люди, які знають, як керувати цим клубом – сповнені ентузіазму люди, яким небайдужі кольори «Динамо», – сказав Мірча Луческу під час шоу PlaySport Live.
А ось на питання про те, чи можливе його повернення до бухарестського «Динамо» або на тренерський місток, або на керівну посаду, фахівець відповів лаконічно: «Є багато речей, які варто обговорити».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…