Кошти від продажу футбольного клубу «Челсі», який належав «прокремлівському» російському олігарху Роману Абрамовичу вже 2 роки заморожені на банківському рахунку у Великобританії. Мова йде про 2,5 мільярда фунтів стерлінгів.
Як повідомляє «The Guardian», члени комітету з європейських справ Палати лордів назвали «незрозумілим» те, що міністри не витратили гроші на Україну майже через два роки після того, як було узгоджено продаж.
Уряд погодився дозволити Абрамовичу продати Челсі у 2022 році, хоча він перебував під санкціями як один із семи російських «прокремлівських» олігархів, за умови, що гроші будуть витрачені на допомогу постраждалим від війни в Україні.
Видання пише, що гроші залишаються заблокованими на банківському рахунку у Великій Британії через суперечку між колишнім власником «Челсі» і урядом щодо того, як саме ці гроші можна витратити.
Також «The Guardian» пише, що люди, близькі до Абрамовича, сказали, що домовленість полягала в тому, що гроші повинні піти «всім жертвам конфлікту в Україні та його наслідків», тоді як міністри наполягали, що вони повинні бути витрачені виключно на гуманітарні цілі в Україні.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…