– Денисе, вітаємо в “Металісті 1925”! Які перші враження від перебування в клубі, як прийняла команда?
– Дуже дякую за привітання. Команда прийняла мене чудово. Колектив дуже гарний, мені тут все подобається.
– Як давно в тебе виник варіант з “Металістом 1925”? Чи багато інших варіантів розглядав?
– Варіантів у мене було не так багато. З “Металістом 1925” варіант виник, коли я дізнався, що Віктор Анатолійович Скрипник може очолити цю команду. Я йому зателефонував, ми поспілкувалися. Мені буде буде цікаво попрацювати з цим тренером, тому я вирішив приєднатися до цієї команди.
– У чемпіонаті України ти всю кар’єру змагався за чемпіонство. У цьому сезоні “Металісту 1925” доведеться вирішувати більш приземлені завдання. Маєш мотивацію для цього?
– Так, раніше я боровся за перші місця. “Металіст 1925” зараз вирішуватиме інші завдання. Але я готовий виходити на поле та віддаватися з першої до останньої хвилини, щоб команда досягала необхідного результату. Ми будемо працювати усі разом, щоб “Металіст 1925” опинився якомога вище в турнірній таблиці.
– В Україні ти грав виключно у складі одного клубу. І так співпало, що першу гру після поновлення сезону “Металіст 1925” буде грати проти “Динамо”. Чи міркував про те, що будеш відчувати, виходячи грати проти рідної команди? Як будеш чинити, якщо заб’єш гол?
– Так, я грав в Україні лише за одну команду. Але зараз нам доведеться грати проти неї. Як кажуть, на полі не буває друзів. Я зроблю все, щоб результат матчу буде на користь “Металіста 1925”. Якщо я заб’ю гол, то святкувати, напевне, не буду.
– Уболівальники бачили тебе на полі від опорної зони та до вістря атаки. Де, все ж таки, зручніше тобі грати у ролі опорника, бокс-ту-бокс, під нападником чи в атаці? Можливо, уже була розмова з Віктором Скрипником про те, де він би хотів тебе використовувати на полі?
– Найбільше я люблю грати у центрі поля. Мабуть, не секрет, яку тактичну схему використовує Віктор Скрипник. Ми будемо це відпрацьовувати на тренуваннях. Де він скаже, там я буду грати.
– Широкий загал українських футбольних вболівальників знає Дениса Гармаша, як яскравого, емоційного футболіста. А який ти поза футбольним полем? Чи можеш, наприклад, насварити людей, котрі в магазині намагаються пройти без черги?
– Так, звісно, на полі я дуже емоційний. Проте, думаю, що кожен гравець, який виступає на полі, він за результат, за команду – грає на емоціях. У повсякденному житті, звісно, можу насварити. Я така людина, яка любить справедливість. Якщо це не справедливо, то я можу насварити, – підсумував Гармаш.
Екснападник національної збірної Англії та відомий футбольний експерт Алан Ширер виступив із жорсткою критикою на…
Головний тренер національної збірної Іраку Грем Арнольд поділився очікуваннями від майбутнього матчу другого туру групового…
Чернівецька «Буковина», яка за підсумками минулого сезону виборола путівку до Української Прем'єр-ліги, активно працює над…
Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі
Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі
Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…