— Кажуть, що найважче на зборах — вранці прокидатися. Це правда?
— Не знаю. Я вже скучив за роботою і тому мені це легко. Але я пропустив перед зборами довгий термін, три місяці був без футболу, тому на даний момент мені не важко прокидатися.
— Назвіть головні причини, чому вам подобаються збори, а чому ні?
— Найгірше — це відчуття тіла після дворазових тренувань. Це крепатура і втома. А з хорошого те, що я люблю свою роботу. Тому мені подобаються навіть ці відчуття і все, що пов’язане з моєю роботою.
— Що найприємніше робити на зборах?
— Більшість футболістів не люблять просто бігати. Подобається, коли тренерський штаб дає вправи з м’ячем, якісь ігрові заняття, контрольні матчі. Все це цікаво.
— Перший поєдинок на зимових зборах. Поразка 0:2 “Краковії”. Які відчуття, як це повертатися у футбольний ритм? Хоч і не офіційна гра, але це знову матч через певний застій.
— Ну ми налаштовувалися серйозно. Не було такого, що це не офіційна гра і треба бути розслабленими. Відчуття позитивні, я чекав свого повернення на поле. По результату гра склалася не дуже добре, але в плані гри, особливо, перші 20−30 хвилин ми можемо занести собі в актив.
Ми непогано контролювали м’яч і показували достатньо швидкий темп гри, створювали моменти. Але потім десь не вистачило концентрації, кілька моментів не дограли до кінця і в підсумку пропустили. Будемо працювати над помилками, – сказав Вантух.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…