Categories: УПЛ

Руслан Нещерет: Трохи є втома, адже це збори

Голкіпер “Динамо” Руслан Нещерет розповів пресслужбі про черговий тренувальний день на зборі в Туреччині, а також поділився очікуваннями від майбутнього спарингу з “Легією”.

– Сьогодні, можна сказати, був ударний день, тож довелося з хлопцями трохи попрацювати.

– Ви між собою, голкіперами, ділитеся результатами, хто скільки пропустив?

– У нас є ігри на бажання – чи то на воду солодку, чи то чаю принести в ресторані. Тому, буває, присутній здоровий азарт.

– Як загалом минули перші дні зборів, як почуваєшся? Навантаження були добрячі, по два тренування на день…

– Трохи є втома, це збори. Позаду тиждень хорошої роботи. Після таких тренувань потрібно якісно відновлюватися та готуватися до контрольних ігор.

– Воротарі бігову роботу виконують не в такому ж самому обсязі, як польові гравці – приміром, той же тест Йо-Йо ви не бігли. У вас більш специфічна робота разом із Михайлом Михайловим?

– У воротарів та польових гравців має бути різна робота. Часом вони кажуть нам, що ми не бігаємо, нічого не робимо, лише стрибаємо, але в нас дуже специфічна робота, і дуже важка, хоча зі сторони може здатися доволі легкою.

– А на чому акцент робився в перші дні?

– Втягувалися в робочий режим ми разом із польовими гравцями в Києві. Зараз також є навантаження, але вони вже трохи менші – і йдуть на спад.

– Перший матч позаду. Які емоції він залишив?

– По результату, безперечно, негативні. Але ми розібрали його, Олександр Володимирович вказав, яких помилок припустилися, також акцентував увагу на хороших моментах. Загалом, ми не маємо дивитися на результати на тренувальних зборах, оскільки вони проходять під навантаженнями, тож зробимо висновки й далі будемо продовжувати готуватися до сезону.

– Сьогодні дуже цікавий суперник – “Легія”. Які очікування від цього поєдинку?

– До кожного матчу на зборах ми готуємося однаково, маємо виконувати всі завдання, які ставить перед нами тренерський штаб. Майбутній суперник у нас доволі сильний, тож маємо провести гру на високому рівні.

– Олександр Шовковський – легенда “Динамо” та всього українського футболу. Оскільки він сам був голкіпером, можливо, робить вам якісь підказки чи дає рекомендації?

– Буває, але це відбувається епізодично – не так, щоб кожного дня розповідає, як грати. У нас є тренер воротарів Михайло Михайлов, і він знає, що робити.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

5 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

7 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

9 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

9 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

9 години ago