Дженоа – Лечче: відома оцінка Руслана Маліноського за матч Серії А

30-річний український півзахисник Дженоа Руслан Малиновський взяв участь у виграшному поєдинку генуезців проти Лечче. Українець зіграв повністю зустріч.

Сьогодні, 28 січня, в рамках 22 туру італійської Серії А Дженоа українського півзахисника Руслана Малиновського на своєму полі приймала Лечче. Наставник грифонів Альберто Джилардіно випустив українця в основі і він у підсумку зіграв повністю зустріч.

Перший тайм виграли гості, завдяки голу від Ніколи Крстовича на 31 хвилині. Але у другій половині зустрічі генуезцям вдалося зробити камбек після точних ударів Матео Ретегі на 70 хвилині та Калеба Екубана на 76 хвилині.

У підсумку Дженоа виграла з рахунком 2:1.

Від порталу статистики WhoScored український легіонер господарів отримав оцінку 7,0. Краще за Руслана оцінки в матчі отримали тільки чотири футболісти. Це представники Дженоа Стротман (7,1), Екубан (7,3). Мартінес (7,6) та Ретегі (8,2).

На даний момент команда Малиновського з 28 очками в активі посідає 11 місце в чемпіонаті Італії.
Наступний матч Дженоа зіграє проти Емполі Віктора Коваленка третього лютого (16:00).

Максимович Назар

Recent Posts

Дибала опублікував зворушливе прощання з Де Россі: Футбол часто буває несправедливим

Плеймейкер Роми Пауло Дибала висловив прощання Даніеле де Россі.Читати далі

40 хв. ago

Фабіо Капелло: Мілану не можна звільняти Фонсеку

Відомий італійський тренер Фабіо Капелло впевнений, що з боку Мілана буде "неправильно" звільнити Паулу Фонсеку,…

43 хв. ago

УПЛ U19. Динамо з двозначним числом голів розтрощило Рух

В межах матчу 7-го туру чемпіонату юнацьких команд київське Динамо приймало львівський РухЧитати далі

44 хв. ago

Андрій Ярмоленко отримав тренерський диплом УЄФА

У Києві відбулося вручення тренерських А-дипломів УЄФА цілій групі фахівців.Читати далі

46 хв. ago

Збірна України U-16 оголосила склад на дуелі з Англією та Францією

Наставник "синьо-жовтих" Юрій Мороз обрав гравців, які представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.Читати далі