Стали відомі оцінки Миколенка за матч Кубка Англії, в якому він відзначився автоголом

Завершилася гра 1/16 фіналу Кубка Англії між “Евертоном” та “Лутоном”.

На останніх хвилинах гості зуміли забити переможний м’яч, таким чином, емоційно вийшовши до наступної стадії турніру. Підсумковий рахунок – 1:2.

Захисник Віталій Миколенко відіграв повний матч за “Евертон”. На жаль, на 39-й хвилині українець оформив автогол. Крім цього прикрого випадку, Віталій тричі вибив м’яч під час небезпеки у штрафному, заблокував 1 удар, здійснив 2 відбори, 3 вдалі лонгболи, виграв 7 дуелей з 8-ми, 15 разів втратив м’яч, віддав 36 пасів (78% точних), 2 ключові передачі. Аналітичний портал WhoScored поставив Миколенку 6,4 бали, а Sofascore 6,7.

Це була 22-й матч Миколенка за “Евертон” у цьому сезоні в усіх турнірах.

Збірна України U-16 оголосила склад на дуелі з Англією та Францією

Наставник "синьо-жовтих" Юрій Мороз обрав гравців, які представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.Читати далі

7 секунд ago

Фабріціо Романо: Мудрик визначився зі своїм майбутнім у Челсі

Вінгер Челсі Михайло Мудрик, схоже, ухвалив рішення щодо свого подальшого перебування в лондонському клубі.Читати далі

3 хв. ago

Пересоляк знову став кінцевим бенефіціарним власником Миная – у квітні сплив термін дії накладених на нього санкцій РНБО

Президент «Миная» Валерій Пересоляк став кінцевим бенефіціарним власником клубу. Читати далі

6 хв. ago

Експерти визначили найкращого тренера, гравця та символічну збірну 4-го туру УПЛ

Відбувся перенесений матч 4-го туру («Динамо» — «Ворскла»), і після того, як зіграли усі команди,…

7 хв. ago

Юрій Беньо: Такий період у кожного буває. Якщо Судаков хоче бути зіркою – мусить витримувати цей тиск

Колишній тренер «Шахтаря» Юрій Беньо в коментарі Тribuna.com прокоментував гру півзахисника гірників Георгія Судакова та виділив гравців донецької команди, які сподобались фахівцю,…