“Це дуже сильна команда (“Динамо Загреб”), дуже сильні гравці, і мене дуже добре прийняла команда. Ми грали кваліфікацію Ліги Чемпіонів, тому для мене це великий урок. Спочатку все було добре. Коли я тільки перейшов, я грав усі ігри. Коли змінився тренер, тоді почався дуже важкий час, і мене відсторонили від команди, і я тренувався один або з молодіжною командою.
Коли я вперше почув, що мною цікавиться “Полісся”, я дуже зрадів тоді, тому що в мене був такий час тоді, що я сам виходив і бігав, і я чекав, коли хтось до мене подзвонить і скаже, що є якісь варіанти. Тому я дуже зрадів цьому варіанту і не міг дочекатися, коли приїду в команду.
Я дуже щасливий, що перейшов у “Полісся”, Це дуже сильна команда, дуже амбітна команда, яка ставить перед собою високі цілі. І тому я дуже щасливий прийти в цю команду”.
Нагадаємо, Богдан Михайліченко другий зимовий новачок “Полісся”. Контракт розрахований до 2026 року. До “Полісся” Михайліченко встиг зіграти в “Динамо Києві”, луганській “Зорі”, бельгійському “Андерлехті” та в “Динамо Загребі”.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…