Представник ДЮСШ київського Динамо Олександр Іщенко прокоментував призначення Андрія Шевченка головою УАФ.
«Перш за все потрібно налагодити взаємозв’язок між інститутами збірних команд і дитячо-юнацьким футболом. Адже за останні кілька років комітет, який повинен був цими питаннями займатися, мав лише назву – комітет збірних. Він не працював. Ніякої взаємодії не було між керівниками футбольних шкіл і структурою, яка займається цими питанням у Федерації футболу», – цитує Іщенка «Український футбол».
Також він додав такі слова:
«Сподіваюся, що з приходом Андрія Шевченка та Сергія Реброва у цьому питанні будуть зміни і зрушення у кращий бік. Думаю, ми налагодимо ці відносини, що принесе користь усьому нашому футболу. Виведемо наш дитячо-юнацький футбол на новий якісний рівень».
Андрія Шевченка головою УАФ було обрано 25 січня. На цій посаді він замінив Андрія Павелка.
Віце-президентами в організації було призначено Павла Бойчука, Сергія Реброва та Олександра Шевченка.
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…