– Даніелє, що ж відбулося у тому епізоді з голом? Здається, що ти і сам не повірив тому, що м’яч опинився у сітці воріт?
– Так, якийсь несподіваний гол для мене вийшов, але, як кажуть, “гол не пахне” (посміхається). Для форварда загалом не важливо, як забити. Гол є гол.
– Ваш склад вийшов на другий тайм за рахунку 0:2 повністю оновлений. Які були думки, що казали тренери?
– Я думав, що буде важкувато, але було достатньо нормально. Наші молоді хлопці 2004-05 років народження загалом перший раз грали за основну команду. Це була дуже добра гра і для них, і для нас. Вважаю, що ми цілком нормально зіграли.
– Ваш склад зіграв у три захисники і два форварди. Наскільки вдалося зрозуміти цю досить нову схему?
– Я по цій схемі грав уперше і було якесь непорозуміння, тому що і Маркос не розуміє української мови, я можливо щось не розумів, і інші хлопці вперше так грали, і для Раміка Гаджиєва це була нова позиція, проте все пройшло нормально. Якось комунікувались на полі, але трохи чого не вистачало, адже могли ще забивати. Але думаю, що все нормально.
– Ти вже не вперше працюєш з основним складом на зборах. Які враження від цього? Зараз налаштований зовсім рішуче?
– Так, звісно хочеться закріпитися у першій команді, адже для мене це вже, здається, четвертий збір з основою. Дуже хочеться зачепитися за це місце, грати в УПЛ і забивати там, – сказав Ківінда.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…